Fagprøve i Matas Sæby i uge 14

Josephine Poulsen, elev i Matas Sæby

Fagprøve i Matas Sæby i uge 14

25. marts 2025 - kl. 3:21 - af

Josephine Poulsen, elev i Matas Sæby, markerer i hele næste uge sin snarlige afslutning på sin elevtid i butikken på Sæby Torv.

I uge 14 sætter Matas i Sæby derfor ekstra fokus på det fantastiske Ole Henriksen brand, og butikken har derudover masser af sjove aktiviteter og tilbud klar til sin kunder:

Selfie-væg – Kom forbi og tag din bedste selfie.
Sanse-konkurrence – Test dine sanser og vind en lækre præmie.
Kundeaften – En aften fyldt med forkælelse og eksklusive tilbud.

Josephine Poulsen har været glad for sin tid som elev i Matas i Sæby og vil gerne sende en tak til sine kollegaer og kunder:

”Min tid som elev i Matas Sæby nærmer sig sin afslutning, og jeg kan ikke lade være med at føle en smule vemod over, at det snart er slut. Det har været en fantastisk rejse, og jeg er så taknemmelig for den støtte, jeg har fået fra både kollegaer og jer kunder. Det har været en fornøjelse at hjælpe og lære sammen med jer – tusind tak for alt.

Jeg glæder mig til at se jer i butikken, og jeg er så spændt på, hvad fremtiden vil bringe. Det bliver en uforglemmelig uge, og der er masser af gaver og oplevelser på vej – vi ses.”

 

 

Vil du kommentere på ovenstående artikel, så brug kommentarboksen under annoncerne.

Kommentarer Kommentarer
Anbefal via e-mail Anbefal via e-mail

Skriv en kommentar

Alle felter skal udfyldes, men din e-mail-adresse vil ikke blive offentliggjort.

Anbefal artiklen via e-mail

Email en kopi af 'Fagprøve i Matas Sæby i uge 14' til en bekendt

E-Mail Image Verification

Loading ... Loading ...
© 2010-2022 SaebyAvis.dk - lokale nyheder fra Sæby

Vidste du at vi har en udgave
af avisen der er optimeret til

Cookie-indstillinger