
Hairdresser fejre 10 års fødselsdag…
25. marts 2015 - kl. 0:01 - af Henrik Christensen (web-redaktør)
Onsdag den 1. april har salon Hairdresser, på Sophus Falcks Vej 1M, 10 års fødselsdag, og det bliver fejret med en reception fra kl. 15 – 18, hvor der vil være lidt lækkert til ganen fra Klostergyden Fisk samt øl og vin.
Lisbeth Kristensen, der er indehaver af Hairdresser fortæller: ”Vi glæder os meget til at fejre denne dag med rigtig mange af vores kunder, og vi har i dagens anledning et rigtig godt tilbud på nogle af de produkter, vi forhandler i salonen”.
Til daglig er de 3 ansatte i salonen, Lisbeth Kristensen, en assistent og en elev, og de er løbende på kurser og ekstra uddannelser, så de er klar til at give kunderne den hjælp og vejledning de har brug for. Så kom og vær med til at fejre dagen, og hør hvad de kan tilbyde dig.
I anledning af fødselsdagen vil der være 50 % på stylmaster og crew, dog max. 6 stk. pr. kunde.
Vil du kommentere på ovenstående artikel, så brug kommentarboksen under annoncerne.




Anbefal artiklen via e-mail
Email en kopi af 'Hairdresser fejre 10 års fødselsdag...' til en bekendt